budova1@ukr.net (044) 521-30-30

Про нас

Проектно-будівельну фірму ТОВ «Будова-Центр-1» засновано 1989 року.

Директор — Підгірняк Володимир Петрович, лауреат Державної премії в галузі архітектури, член Національної спілки архітекторів України (автор проектів таких лікувальних закладів, як поліклініка на 1500 відвідувань за зміну на вул. Верхній у м. Києві, міська багатопрофільна лікарня на 600 ліжок з поліклінікою на 1000 відвідувань у м. Чернігові, міська онкологічна лікарня на вул. Верховинній у м. Києві тощо).

Головний архітектор проектів — Підгірняк Квітана Юріївна, кандидат архітектури, член Національної спілки архітекторів України (автор проекту медичного центру «Євролаб» на вул. Солом’янській у м. Києві, медичного центру «Іларія» на вул. Крамського в м. Києві, медико-діагностичного центру на вул. Пимоненка в м. Києві).

Володимир Петрович і Квітана Юріївна — автори спільної книжки «Архітектура споруд лікувальних закладів» (1990 р.).

Головними напрямами діяльності ТОВ «Будова-Центр-1» є розробка всіх розділів проектної документації на будівництво й реконструкцію житлових і громадських будівель, у тому числі лікувально-профілактичних, інженерних мереж, підсилення і відбудови конструкцій і основ, надання послуг у галузі інжинірингу й будівництва, виконання функцій генерального проектувальника й підрядника.

Трудовий колектив компанії складає 49 фахівців.

Серед замовлень ТОВ «Будова-Центр-1» були проекти лікарняних комплексів, зокрема медико-санітарна частина Міністерства енергетики Росії на 500 ліжок із поліклінікою на 1000 відвідувань за зміну в м. Набережних Челнах (Республіка Татарстан), Республіканська клінічна лікарня на 1000 ліжок із поліклінікою на 1200 відвідувань за зміну в житловому масиві Вигурівщина-Троєщина в м. Києві, реконструкція опікового центру на вул. Краківській у м. Києві та інші.

На сьогодні спеціалістами ТОВ «Будова-Центр-1» також розроблено такі проекти:

– реконструкція ринку на вул. Зодчих, 58 у м. Києві;
– реконструкція з розширенням торговельного центру на вул. Довженка в м. Києві;
– будівництво офісного комплексу з оздоровчо-спортивним центром, підприємствами торгівлі й громадського харчування, готелем і підземною автостоянкою на вул. Солом’янській, 11 у м. Києві;
– будівництво господарського ринку на Оболонському проспекті в м. Києві;
– реконструкція з розширенням громадсько-розважального центру в м. Ханти-Мансійську Тюменської області, Росія;
– реконструкція будинку універсального магазину в м. Югорську Тюменської області, Росія;
– будівництво палацу одружень у м. Югорську Тюменської області, Росія;
– будівництво готелю «ІБІС» у м. Києві.

Також ТОВ «Будова-Центр-1» представляло українську сторону в міжнародному проекті Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері й дитини на вул. Заболотного в м. Києві.

Спектр проектованих будівель ТОВ «Будова-Центр-1» включає також культові споруди, будинки громадського призначення, багатоповерхові житлові будинки, котеджі.

Засвідченням плідної діяльності фірми «Будова-Центр-1» стало нагородження її дипломом учасника Українського національного конкурсу з якості малих і середніх підприємств, дипломом лауреата Всеукраїнської акції «Лідер товарів та послуг України» в номінації «Будівництво та архітектура» за вагомий внесок у економічне зростання держави, дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу Гран-Прі знаку якості «Вища Проба».

Made by
Вебстудія створення сайтів ВМБ